Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji we Włoszakowicach PDF WYDRUK E-mail
Gdzie? Przy ul. Kurpińskiego przy wylocie w stronę Bukówca Górnego. Ile? W sumie 12 działek do sprzedania. Jaka cena? 55 zł za m2 netto.
Gmina Włoszakowice sprzedaje działki we Włoszakowicach przy Kurpińskiego, a więc przy głównej ulicy. To w sumie 14 działek pomiędzy numerami posesji 35 i 37, na wysokości „górki” po lewej stronie jadąc w kierunku Bukówca. Dwie działki zostały już sprzedane, a jedna z nich została już nawet zabudowana.
Gminny Zakład Komunalny doprowadził tam ujęcie wody, a Zarząd Dróg Gminnych wybudował drogę osiedlową z kruszonego gruzu o długości 180 metrów bieżących i szerokości 3 metrów, po której może jeździć ciężki sprzęt (ulica Romana Machnikowskiego). Nieopodal przebiega linia energetyczna, umożliwiająca indywidualne podłączenie.
Bardzo dobre usytuowanie w bezpośredniej bliskości głównych ciągów komunikacyjnych, centrum handlowego Włoszakowic i ścieżki rowerowej Włoszakowice-Bukówiec Górny pozwala mówić o atrakcyjnej lokalizacji, wartej rozważenia przez osoby poszukujące działki budowlanej w samych Włoszakowicach.
Bliższych informacji udziela Mateusz Mroziński z Biura Nieruchomości i Budownictwa UG Włoszakowice (pokój 116,  tel. 65/52 52 994 w godz. 7.30-15.30).

 
                                                                                                                                               (pb)

Fot. P. Borowiec

Image

Image

Image

 
wstecz   dalej »