Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 PDF WYDRUK E-mail

Podobnie jak w całym kraju 27 czerwca we wszystkich szkołach gminy Włoszakowice oraz przedszkolu świętowano zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Dla dyrekcji szkół i przedszkola uroczystości stały się okazją do podsumowania całorocznej pracy edukacyjnej i wychowawczej szkoły, a także przypomnienia podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego w Dłużynie udział brał wójt gminy Stanisław Waligóra, który z racji pełnionej funkcji jest także zwierzchnikiem organu prowadzącego szkoły i przedszkole. W pozostałych szkołach udział brali jego delegaci. W czasie uroczystości w LO we Włoszakowicach Marek Wodawski z Urzędu Gminy wręczył finansową nagrodę wójta ustanowioną dla najlepszego ucznia LO Włoszakowice. Jej laureatem został Miłosz Konieczny.

W okresie wakacji w lipcu w godz. 7-16 funkcjonować będzie oddział przedszkolny przy ul. Spokojnej we Włoszakowicach, do którego uczęszczać mogą przedszkolaki z całej gminy. Czy oddział ten funkcjonować będzie także w sierpniu, zależy od ilość zgłoszeń. Jak informuje dyrektor Renata Mejza, na koniec czerwca zainteresowanie funkcjonowaniem przedszkola w sierpniu nie było dostatecznie duże.

Poniżej film z pożegnalnego występu przedszkolaków kończących przedszkole samorządowe we Włoszakowicach.

(pb)

 

Film: WS, MW

 
wstecz   dalej »