Zakończyły się wakacyjne zajęcia GZK PDF WYDRUK E-mail
W dniu 8 sierpnia br. zakończyły się wakacyjne zajęcia sportowo-rekreacyjne odbywające się na hali sportowo – środowiskowej we Włoszakowicach, prowadzone przez Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. Zajęcia odbywały się od 15 lipca br. Uczestniczyło w nich w sumie 60 dzieci (w jednym turnusie 30 dzieci) z terenu gminy Włoszakowice.
Udział dziecka w zajęciach był dofinansowywany ze środków budżetowych gminy Włoszakowice.
Zajęcia sportowo-rekreacyjne zorganizowane były w cyklu dziesięciodniowym. Miały zróżnicowany program, dzięki czemu nie były monotonne i nudne. Niewątpliwie mocnym atutem programu zajęć były wyjazdy do kina, parku linowego, leśnictwa Koczury i nad Jezioro Dominickie.
Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. planuje zorganizowanie podobnych zajęć podczas ferii zimowych oraz przyszłorocznych wakacji. Zapraszamy też wszystkie dzieci do skorzystania z zajęć sportowo – rekreacyjnych prowadzonych na hali sportowej we Włoszakowicach w ciągu roku szkolnego.
Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. organizator wakacyjnych zajęć sportowo - rekreacyjnych dziękuje wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę.
Więcej zdjęć w zakładce "Galeria" na stronie sport.wloszakowice.pl
 

Tekst i foto: K. Kaczmarek

 

1.
IMG_0704.jpg
2.
IMG_0749.jpg
3.
IMG_0780.jpg
4.
IMG_0821.jpg
5.
IMG_0831.jpg

 
wstecz   dalej »