IV kolejka amatorska Ligi Drużyn Wiejskich PDF WYDRUK E-mail

Mimo padającego deszczu organizatorom udało się przeprowadzić niemal wszystkie mecze z wyjątkiem jednego - poddanego walkowerem przez reprezentację Zbarzewa.

Wyniki IV kolejki Amatorskiej Ligi Drużyn Wiejskich przedstawiają się następująco.

Dłużyna - Grotniki                                                   1:1
Włoszakowice - Boszkowo                                   0:3
Jezierzyce Kościelne - Zbarzewo                        3:0
Krzycko Wielkie - Bukówiec Górny                      1:0

Aktualna tabela po IV kolejce

 

 

W pierwszym meczu zmierzył się zwycięzca zeszłorocznej edycji ligi - drużyna z Grotnik z aktualnym liderem - drużyną z Dłużyny. Niestety, remis 1:1 sprawił, że Dłużyna spadła na pozycję wicelidera. Spadek zanotowały również Włoszakowice, które przez wysoką porażkę z Boszkowem (0:3) utraciły drugą pozycję w tabeli. Nowym liderem, dzięki wygranej 1:0 z Bukówcem Górnym, zostało Krzycko Wielkie. Jedyną drużyną bez zwycięstwa nadal pozostaje Zbarzewo, które z 0 pkt. na koncie nadal zajmuje ostatnie miejsce w lidze.

Tabela najlepszego strzelca ligi

 

 

Dzięki strzeleniu gola w meczu z Grotnikami na pierwsze miejsce w tabeli najlepszych strzelców ligi awansował Bogdan Sujecki z Dłużyny. W ten sposób zrównał się ilością zdobytych bramek z Erykiem Poniżym z Bukówca Górnego. Obaj, z 4 punktami na koncie, zajmują miejsce lidera tabeli.

Następna, V już kolejka, odbędzie się we wrześniu, również na boisku trawiastym, prawdopodobnie w Jezierzycach Kościelnych lub w Zbarzewie. Dokładny termin jej rozegrania oraz terminarz spotkań zostanie dopiero ustalony.

Wyniki i tabele: Grzegorz Trojanowski

 

Tekst i foto: A.A.

 
wstecz   dalej »